Kontakta oss

  • Kundsupport vardagar

vår kundsupport hjälper dig gärna med frågor kring insulinpump, CGM eller andra funderingar kring våra diabeteshjälpmedel

vår kundsupport hjälper dig gärna med frågor kring insulinpump, CGM eller andra funderingar kring våra diabeteshjälpmedel

  • Beställningar/Uttag vardagar

Beställningar av nya produkter. Uttag av innestående beställningar av förbrukningsartiklar till din pump.

  • Övriga vardagar

Teknisk pumpsupport 044-330 220
alla dagar, dygnet runt

  • Teknisk pumpsupport

Vår ambition är att kunna hjälpa dig så att din insulintillförsel skall kunna fortgå utan avbrott. Vi finns här för dig om du skulle behöva hjälp. Frågor kring CGM hänvisar vi i första hand till kontorstid.

Maila oss:

info@rubinmedical.se

Besök oss!

Krossverksgatan 7B, 216 16 LIMHAMN

Postadress:

Rubin Medical AB
Box 30044
200 61 LIMHAMN


Medarbetare

Hej! Det är vi som arbetar på Rubin Medical i Sverige

Vi är här för dig –  tveka inte att höra av dig till någon av oss. Du hittar våra funktioner och kontaktuppgifter nedan.

Anette Widstrand

Produktspecialist

Sydöstra Sverige

040-51 06 34

eirik@rubinmedical.se

Elisabeth Arvidsson

Produktspecialist

Västra Götaland

040-630 26 23

elisabeth@rubinmedical.se

Marie-Louise Strömberg

Produktspecialist

040-630 26 27

marie-louise@rubinmedical.se

Karin Norlén

Produktspecialist

Stockholm, Uppsala, Norrbotten & Gotland

040-360 345

karin@rubinmedical.se

Katarina Granström

Produktspecialist

Mellansverige

040-51 06 35

katarina@rubinmedical.se

Ing-Marie Frienholt

Produktspecialist

Skåne, Halland

040-630 26 22

ing-marie@rubinmedical.se

Anders Nilzon

Försäljningschef

040-360 342

anders@rubinmedical.se

Carolina Olsson

Försäljnings & marknadsassistent

040-630 26 28

carolina@rubinmedical.se

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

040-360 340

sabina@rubinmedical.se

Emina Ibrahimbegovic

Affärsutvecklingschef

+46 70-568 48 03

emina@rubinmedical.se

Charlotta Landoff Bach

Product Manager Eversense

+46(0)720-90 86 30

charlotta@rubinmedical.se

Håkan Olander

Logistikchef

+46 (0)76-677 18 26

hakan@rubinmedical.se

Bo Karlsson

Lagerchef

040-51 06 44

bo@rubinmedical.se

Marie Ahlandsberg

Kundsupport

040-630 26 26

marie@rubinmedical.se

Susanna Andersson

Kundsupport

040-360 347

susanna@rubinmedical.se

Jeanette Bengtsson

Koordinator

040-51 06 32

jeanette@rubinmedical.se

Annika Ekström

Ekonomichef

040-36 03 43

annika@rubinmedical.se

Christel M Persson

VD-assistent

040-51 06 43

christel@rubinmedical.se

Karl-Johan Öhman

VD

0702-61 30 10

karl-johan@rubinmedical.se

Tina Christensson

Produktspecialist

Skåne, Blekinge & Kronoberg

040-360 349

tina@rubinmedical.se

Monica Edsborg

Produktspecialist

Norra Sverige

040-360 348

monica@rubinmedical.se

Max Sundin

Lagerman

0720-80 34 65

max@rubinmedical.se

Hitta oss

KONTAKTA OSS

Vi är här för att hjälpa dig, vänligen kontakta oss