Medarbetare

Hej! Det är vi som arbetar på Rubin Medical i Sverige.

Vi är här för dig – tveka inte att höra av dig till någon av oss. Du hittar våra funktioner och kontaktuppgifter nedan.

 

Anette Widstrand : Produktspecialist<br>Sydöstra Sverige

Anette Widstrand

Produktspecialist
Sydöstra Sverige

040-51 06 34
anette@rubinmedical.se
Elisabeth Arvidsson : Produktspecialist<br>Västra Götaland

Elisabeth Arvidsson

Produktspecialist
Västra Götaland

040-630 26 23
elisabeth@rubinmedical.se
Marie-Louise Strömberg : Produktspecialist

Marie-Louise Strömberg

Produktspecialist

040-630 26 25
marie-louise@rubinmedical.se
Karin Norlén : Produktspecialist<br>Stockholm, Uppsala, Norrbotten & Gotland

Karin Norlén

Produktspecialist
Stockholm, Uppsala, Norrbotten & Gotland

040 - 360 345
karin@rubinmedical.se
Katarina Granström : Produktspecialist<br>Mellansverige

Katarina Granström

Produktspecialist
Mellansverige

040-51 06 35
katarina@rubinmedical.se
Ing-Marie Frienholt : Produktspecialist<br>Skåne, Halland, Blekinge & Västerbotten

Ing-Marie Frienholt

Produktspecialist
Skåne, Halland, Blekinge & Västerbotten

040-630 26 22
ing-marie@rubinmedical.se
Anders Nilzon : Försäljningschef

Anders Nilzon

Försäljningschef

040-360 342
anders@rubinmedical.se
Carolina Olsson : Försäljnings & marknadsassistent

Carolina Olsson

Försäljnings & marknadsassistent

040 - 630 26 28
carolina@rubinmedical.se
Sabina Sjöberg : Medical Liaison Manager

Sabina Sjöberg

Medical Liaison Manager

040-360 340
sabina@rubinmedical.se
Emina Ibrahimbegovic : Affärsutvecklingschef

Emina Ibrahimbegovic

Affärsutvecklingschef

+46 70-568 48 03
emina@rubinmedical.se
Charlotta Landoff Bach : Product Manager Eversense

Charlotta Landoff Bach

Product Manager Eversense

+46(0)720-90 86 30
charlotta@rubinmedical.se
Håkan Olander : Logistikchef

Håkan Olander

Logistikchef

+46 (0)76-677 18 26
hakan@rubinmedical.se
Bo Karlsson : Lagerchef

Bo Karlsson

Lagerchef

040-51 06 44
bo@rubinmedical.se
Herman Ingvarsson : Lager

Herman Ingvarsson

Lager

040-51 06 44
herman@rubinmedical.se
Marie Ahlandsberg : Kundsupport

Marie Ahlandsberg

Kundsupport

040-630 26 26
marie@rubinmedical.se
Susanna Andersson : Kundsupport

Susanna Andersson

Kundsupport

040-360 347
susanna@rubinmedical.se
Jeanette Bengtsson : Koordinator

Jeanette Bengtsson

Koordinator

040-51 06 32
jeanette@rubinmedical.se
Annika Ekström : Ekonomichef

Annika Ekström

Ekonomichef

040-36 03 43
annika@rubinmedical.se
Christel M Persson : VD-assistent

Christel M Persson

VD-assistent

040-51 06 43
christel@rubinmedical.se
Karl-Johan Öhman : VD

Karl-Johan Öhman

VD

0702-61 30 10
karl-johan@rubinmedical.se